שלום בית

ההגדרה של שלום בית הינה היחסים האידיאליים שבין בני זוג נשואים, כלומר, שהכול תקין בין שני בני הזוג, בכל המישורים.
בפועל, כאשר מדברים איתנו על שלום בית אנו לוקחים בחשבון גם מצב בו צד אחד רוצה להתגרש וצד שני רוצה להמשיך את חיי הנישואין – לעיתים מתוך רצון כנה ואמיתי לשמור על התא המשפחתי שנוצר, אך לעיתים גם מסיבה הפוכה - רצון למרר לצד השני את החיים, "להוציא לו את הנשמה". כאשר מגיעים למצב כזה חשוב ביותר להיוועץ ולקבל ליווי של 
עורך דין גירושין מקצועי, אשר יוכל לזהות תחילה מהם הכוונות האמיתיות של הצד השני, ויוכל לפעול באופן מהיר ויעיל במקרה שבו הניסיון להשיג שלום בית ייכשל וההליך ידרדר למלחמה.

חשוב ביותר לזכור כי גם במקרים של סכסוך בין בני זוג שבו אחד הצדדים מדבר על שלום בית צריך להגיע להסכם שלום בית בכתב, שיגן על הזכויות של כל צד, בדיוק במקרה כזה יש חשיבות רבה לעורך דין שיערוך את ההסכם, ויהפוך אותו גם להסכם פירוד וגירושין במקרה שהניסיון להגיע לשלום בית אמיתי ייכשל. בדרך זו תמנע אפשרות שהעניינים ידרדרו, יימשכו המלחמות בבתי המשפט ושני הצדדים ייאלצו לשלם עוד כספים רבים עבור חוקרים, עורכי דין והליכים משפטיים.
לפרטים נוספים וייעוץ צרו קשר
 
משרד עורכי דין בן חור & אפרתי : רחוב משה לוי 11, אזור התעשייה החדש ראשון לציון, בניין UMI
משרד עורכי דין בן חור & אפרתי | bhe@bezeqint.net
Google+
משרד עורכי דין בן-חור & אפרתי מתמחה במגוון תחומים משפטיים וביניהם דיני משפחה וטיפול בתיקי גירושין ובהסכמי ממון, טיפול בתביעות נזיקין, תאונות דרכים ועוד.