רכישת דירה חדשה מקבלן

עסקת מקרקעין היא אחת העסקאות הגדולות ביותר שאנו עושים בחיינו ובדרך כלל, גם הנכס היקר ביותר שיהיה בבעלותנו ואף נוטלים התחייבויות גדולות ביותר על עצמנו כדוגמת משכנתא לאורך שנים רבות.
 
למרבה הצער, למרות העובדה שמדובר בדרך כלל בעסקת חיינו, רוכשים רבים משלמים שכר טרחה גבוהה מאוד לעורך דין שמייצג את הקבלן, סבורים כי אותו עורך דין דואג גם לאינטרסים שלהם ומוותרים על ייצוג משפטי משלהם.
 
ואולם, חשוב מאוד לדעת – עורך הדין של הקבלן בדרך כלל מחתים אתכם על סעיף ספציפי שבו מצוין מפורשות כי איננו מייצג אתכם וכך, אתם חשופים לכשלים בעסקה.
 
כאשר מקבלים עותק של ההסכם עם הקבלן, מגלים הסכם ארוך ביותר שאליו אף נלווים נספחים רבים ובלתי מובנים לאדם שאיננו עורך דין שעוסק בתחום באופן מקצועי ושוטף.
 
אומנם רוכש דירה פוטנציאלי יכול להתמקח על מפרט טכני עם הקבלן ועוד נושאים אשר נראים לו חשובים או כדאיים, אך בפועל, אין ביכולתו של רוכש סביר לעלות על כל העניינים הדרושים שינוי.
 
כיום, עם ריבוי עורכי הדין בארצנו, שכר טרחתו של עורך דין מקצועי ומנוסה בתחום המקרקעין שיוכל לייצג אתכם נאמנה בעסקאות מסוג זה נאמד באזור ה- 1% בלבד משווי כל העסקה כולה.
 
שכר טרחה זה הינו סביר ביותר, מבטיח כי אכן המדובר בעסקה כשרה ותקינה (שלא יקרה מצב כפי שהיה עם חברת חפציבה), מסייע לחסוך סכומי כסף שבמקרים רבים, הינם אף בהרבה מעל ומעבר לגובה שכר הטרחה שמשלמים לעורך הדין ובנוסף, העו"ד מלווה לאורך כל התהליך, מראשיתו ועד סופו.
לפרטים נוספים וייעוץ צרו קשר
 
משרד עורכי דין בן חור & אפרתי : רחוב משה לוי 11, אזור התעשייה החדש ראשון לציון, בניין UMI
משרד עורכי דין בן חור & אפרתי | bhe@bezeqint.net
Google+
משרד עורכי דין בן-חור & אפרתי מתמחה במגוון תחומים משפטיים וביניהם דיני משפחה וטיפול בתיקי גירושין ובהסכמי ממון, טיפול בתביעות נזיקין, תאונות דרכים ועוד.