מהן דיני משפחה?

תחום דיני משפחה מהווה תחום רחב שנוגע בכל תחום בחיים. עורך דין שמתמחה בדיני משפחה צריך להיות בעל ניסיון וידע ומקצועיות בתחום האזרחי וכן עליו להכיר היטב את התחום הפלילי. 

העורך דין צריך לדעת לשלב בצורה חכמה את ידיעותיו בעולם המשפט ולהעניק לכל לקוח ייעוץ ספציפי ואישי שיתאים למקרה שלו, תוך הבנת צרכיו, יכולותיו ומגבלותיו של הלקוח וכל זאת, במטרה שהלקוח יוכל ליישם בפועל את הייעוץ שקיבל מאותו עו"ד משפחה. 
עורך דין המתמחה בתחום צריך, בהכרח, להבין היטב את המציאות שבה נמצא הלקוח שלו ולהעניק ייעוץ וליווי משפטי מקצועי, איכותי ומחושב, תוך שקילה זהירה של כל הסיכויים אל מול הסיכונים בתיק. 

חלק עיקרי מתפקידו של העורך דין הוא להבין את הפסיכולוגיה והאמוציות הקיימות בכל תיק ותיק וזאת, על מנת להכיר גם ביכולותיו, יתרונותיו וחסרונותיו של הלקוח מצד אחד ושל הצד השני כאשר, יכולת ראיה והתבוננות מסוג זה מסייעת לעו"ד שעוסק בדיני המשפחה לתת ייעוץ טוב יותר ללקוח שיסייע לו להתמודד בצורה נכונה בתיק. 
תכונות וכישרונות רבים אלו הנדרשים מעורך דין הופכים את התחום לתחום מורכב וסבוך ביותר ומסיבה זו, מעט מאוד עורכי דין בוחרים להתמקצע ולעסוק בתחום דיני משפחה.

עורך דין מתחום המשפחה יוצר, למעשה, אסטרטגיה עבור הלקוח מהרגע הראשון שבו נותן ייעוץ משפטי ללקוח או שמקבל את הלקוח ולכל אורך הטיפול המשפטי בעניינו.
עו"ד משפחה - קצת יותר מעורך דין
חשוב לזכור כי מאחר ומדובר בתחום שנוגע לחיים המתמשכים של הלקוח, על העורך דין לתת ייעוץ אסטרטגי הטוב ביותר ללקוח וזאת, על מנת שלא ליצור מצב בו הלקוח ינצח בהליכים בבית המשפט אך מצד שני, עלול להפסיד את החיים. 

חוות דעת נוספת של עורך דין עשויה לסייע ולהיות יעיל ללקוח לשם הבנת התהליך בו נמצא וכן אסטרטגיות או פתרונות נוספים בענייניו. 
מצד שני, לא מומלץ להחליף עו"ד באמצע הטיפול המשפטי וזאת, מאחר ושינוי של עורך דין עשוי להוביל לשינוי של כל האסטרטגיה והטקטיקה שננקטה בתיק. 
כל עורך דין מפתח אסטרטגיות וטקטיקה ללקוחות שלו על סמך הניסיון, הידע והמקצועיות שצבר במשך השנים בכל התחומים המשפטיים – אזרחיים ופליליים ומסיבה זו, חשוב להבין כי לכל עו"ד משפחה מיישם בפועל אסטרטגיה משפטית ייחודית. 

אנו במשרד עורכי הדין בן & אפרתי ממליצים להסתייע החל מהתחלת הטיפול בתיק בשירותיו של עורך דין שהינו מומחה, מקצועי, בעל וותק וניסיון בענייני משפחה שנותן ייעוץ משפטי אסטרטגי שמתאים ללקוח.
לפרטים נוספים וייעוץ צרו קשר
 
משרד עורכי דין בן חור & אפרתי : רחוב משה לוי 11, אזור התעשייה החדש ראשון לציון, בניין UMI
משרד עורכי דין בן חור & אפרתי | bhe@bezeqint.net
Google+
משרד עורכי דין בן-חור & אפרתי מתמחה במגוון תחומים משפטיים וביניהם דיני משפחה וטיפול בתיקי גירושין ובהסכמי ממון, טיפול בתביעות נזיקין, תאונות דרכים ועוד.