דיני משפחה

אנו במשרד עו"ד בן חור & אפרתי מתמחים בתחום דיני משפחה.

משרדנו הינו בעל וותק, ניסיון, ידע ומקצועיות רב שנים בתחום דיני משפחה.

עורכי הדין במשרדנו, המכירים את החוקים הרלוונטים בדיני משפחה, לצד הפסיקה הענפה והמשתנה בתחום, פועלים בכל תיק ותיק בנפרד להכנת אסטרטגיה ספציפית לטיפול הייחודי המתאים לאותו לקוח ולאותו מקרה ספציפי וייחודי, תוך הבנת צרכיו, יכולותיו ומגבלותיו של הלקוח.

קיימת חשיבות רבה להעניק טיפול משפטי מותאם במדויק ללקוח על ידי עורך דין דיני משפחה וזאת, על מנת לסייע ללקוח להצליח בהליך המשפטי שבו מצוי.

הענקת טיפול משפטי ללא התחשבות ביכולותיו של הלקוח ואמידה נכונה של הסיכויים והסיכונים העומדים בפניו, עלול לגרום ללקוח לנזקים רבים.

בכל מקרה שבו יש צורך לקבל טיפול משפטי בתחום דיני משפחה, מומלץ ללקוח לשכור שירותיו של עורך דין משפחה בעל וותק, ניסיון ומקצועיות וזאת, אף אם הדבר כרוך בעלויות גבוהות יותר, על מנת למנוע טעויות וטיפול משפטי לקוי אשר עלול ואף עשוי לגרום ללקוח לנזקים רבים.

יש להיזהר מקבלת ייעוץ מהאינטרנט, ייעוץ מעו"ד שאינו מתמחה בתחום דיני משפחה וכן מייעוץ ללא תשלום – שכן ייעוץ מסוג זה הינו ללא כל אחריות מקצועית ולא יהא ניתן לתבוע אף אחד במקרה שבו אותו ייעוץ יתברר ככישלון ויגרום לנזקים.

כמו כן, במקרים שבהם כבר מקבלים טיפול משפטי אך קיים ספק לגבי הטיפול המשפטי או האסטרטגיה שבה יש לפעול, מומלץ לקבל חוות דעת מעורך דין דיני משפחה נוסף.
לפרטים נוספים וייעוץ צרו קשר
 
משרד עורכי דין בן חור & אפרתי : רחוב משה לוי 11, אזור התעשייה החדש ראשון לציון, בניין UMI
משרד עורכי דין בן חור & אפרתי | bhe@bezeqint.net
Google+
משרד עורכי דין בן-חור & אפרתי מתמחה במגוון תחומים משפטיים וביניהם דיני משפחה וטיפול בתיקי גירושין ובהסכמי ממון, טיפול בתביעות נזיקין, תאונות דרכים ועוד.